Siltech jest uważany za jednego z czołowych wytwórców bezkompromisowego, high-endowego sprzętu audio. Takiej reputacji nie zdobywa się łatwo – zajęło nam to dziesiątki lat ciężkiej pracy, popartej drobiazgową analizą technicznych niuansów i ścisłym reżimem metod badawczych, połączonym z perfekcjonizmem wykonania i nastawieniem na ciągłe doskonalenie naszych produktów. Jednak historia Sitecha stanie się kompletna dopiero wtedy, gdy do tego podejścia dodamy naszą miłość do muzyki.

Firmę założyliśmy w roku 1983, w Nijmegen – mieście o 2000-letniej historii, sięgającej panowania imperium rzymskiego na terenie dzisiejszej Holandii. Od samego początku działalności sporo inwestowaliśmy w zaplecze naukowe. Nie zmieniło się to do dziś – naszym głównym celem pozostaje badanie różnorakich kombinacji materiałów przewodzących z izolacyjnymi oraz koncepcji konstrukcyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem jakości – empirycznej i subiektywnej. Mówiąc prościej, musieliśmy  dowiedzieć się, dlaczego pewne typy kabli brzmią w pewien określony sposób.

Wkrótce okazało się, że procedury pomiarowe dostępne w tamtych czasach są niewystarczające do badania różnic, które usłyszeliśmy na własne uszy. Zleciliśmy więc naszym inżynierom opracowanie aparatury o możliwościach wykraczających daleko poza ówczesne standardy. To właśnie ona przyczyniła się do powstania naszej pierwszej generacji przewodów z litego srebra (G1), które zrewidowały poglądy wielu słuchaczy na temat kabli do zastosowań audio, umocniły pozycję Siltecha na światowym rynku audio i pokazały, że bardzo poważnie podchodzimy do zagadnienia wyciśnięcia ze sprzętu grającego jak najlepszego brzmienia. A także, że nie zrobimy ani jednego kroku w tył.

Siltech Classic Legend 680i RCA (2x1m) Siltech Classic Legend 680i RCA (2x1m)
Producent: Siltech
Cena:

8 390,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Siltech Classic Legend 680L (2x2.5m) Siltech Classic Legend 680L (2x2.5m)
Producent: Siltech
Cena:

19 390,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl