FERRUM AUDIO Dołącz do rewolucji...
FERRUM AUDIO

Ferrum to nowa marka dumnie produkowana w Polsce przez firmę-matkę HEM. HYPSOS to nasz pierworodny, OOR – drugi, ERCO – trzeci, a WANDLA – czwarty. Ta czwórka rodzeństwa od razu po wyjęciu z pudełka radzi sobie jak nic innego. Poślubienie HYPSOS z jednym z pozostałych trzech uwolni muzyczną błogość. Przygotuj się na poważne słuchanie.

Kiedy członkowie oddziału EISA HiFi docenili firmę WANDLA, przyznając jej tytuł Najlepszego DAC Roku, po prostu przeszliśmy samych siebie. Konwerter okazał się najlepszym konwerterem. Nasza dobra passa w EISA rozpoczęła się dwa lata temu, w 2021 roku, sukcesem naszego hybrydowego systemu zasilania Ferrum HYPSOS, a jej kontynuacją był nasz wzmacniacz słuchawkowy Ferrum OOR, który został nagrodzony przez EISA w 2022 roku! W tym roku nasz WANDLA DAC otrzymał upragnioną nagrodę EISA dla Najlepszego DAC Roku! Nie moglibyśmy być szczęśliwsi.


Kiedy nazywasz swój flagowy przetwornik cyfrowo-analogowy „Konwerterem”, wiesz, że poprzeczka została ustawiona wysoko. To pokazuje, jak pewni siebie byliśmy. Na początek udało nam się wyciągnąć to, co najlepsze z naszych trzech obecnych modeli: HYPSOS, OOR i ERCO, i wykorzystać to jako podstawę do pracy dla WANDLI. Następnie przystąpiliśmy do dostrajania wielu procesów zarówno w domenie analogowej, jak i cyfrowej, aby zbudować kolejną wielką rzecz w postaci konwersji D na A. Dzięki naszemu dynamicznemu filtrowaniu cyfrowemu stworzyliśmy coś naprawdę wyjątkowego. Podobnie jak na Europejskim Festiwalu Filtrów, będzie można głosować na filtr Ferrum numer jeden. Zestaw filtrów cyfrowych został stworzony specjalnie dla nas przez znanego producenta filtrów Signalyst, znanego z aplikacji HQPlayer. Dzięki WANDLA będziesz mógł dostroić swój DAC jak silnik samochodu wyścigowego Formuły 1 lub najlepszą kawę baristy, używając opatentowanych filtrów cyfrowych, jak żaden inny DAC ani marka. WANDLA ma to wszystko. A teraz przemówiła społeczność hi-fi. WANDLA jest po prostu najlepsza…

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl