EverSolo DMP-A6 Master Edition już u nas dostępny!
EverSolo DMP-A6 Master Edition już u nas dostępny!

EverSolo DMP-A6 zdecydowanie jest produktem, który zwrócił na siebie uwagę. Odtwarzacz strumieniowy w tej cenie, z dużym wyświetlaczem, dobrym DACiem, szerokim zasobem możliwości, możliwością montażu dysku i wieloma innymi istotnymi zdolnościami został szybko pokochany przez wielu użytkowników na całym świecie.

Specjalna edycja pod postacią EverSolo DMP-A6 Master Edition jest rozwinięciem podstawowego modelu. W tej wersji znajdziemy sporo ulepszeń, które zdecydowanie da się odczuć przy odsłuchu. Wśród nich znajdziemy wyższej jakości układ zegara w postaci dwóch oscylatorów femtosekundowych Accusilicon, które posiadają lepszą redukcję szumów i zmniejszony jitter. Zapewniają też bardziej stabilny i dokładny sygnał audio, co przyczynia się do poprawy jakości dźwięku. Najnowsze EverSolo DMP-A6 Master Edition posiada również nowy, specjalny wzmacniacz operacyjny dźwięku SoundPlus™ Texas Instruments OPA1612 o niskim poziomie szumu i bardzo niskich zniekształceniach na poziomie 0.000015% przy 1 kHz. Zapewnia to dokładniejszy dźwięk i zmaksymalizowany zakres dynamiczny. 

Różnicą, którą widać już na pierwszy rzut oka jest jednak zmiana wizualna. Wersja EverSolo DMP-A6 Master Edition została zmieniona o złote podświetlenie potencjometru oraz złote zdobienia widoczne na przedniej ściance, po lewej stronie dużego ekranu LCD. Cała reszta w dalszym ciągu jest taka, jak w podstawowej wersji. Wykończona matowym aluminium ze szczotkowanym panelem. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl