KEF LS60 Wireless
KEF LS60 Wireless

Przyszłość bezprzewodowego HiFi

Świętując 60 lat innowacji akustycznych, LS60 Wireless to nasza wizja przyszłościowego dźwięku o wysokiej wierności. System głośników typu „wszystko w jednym”, który umożliwia przesyłanie strumieniowe z dowolnego źródła i łączenie z dowolnymi domowymi urządzeniami audio o audiofilskiej mocy. Kultowa smukła konstrukcja jest dziełem Michaela Younga i zespołu projektowego KEF.
 

Łączność

Zagraj w cokolwiek. Usłysz wszystko.

 
LS60 Wireless zapewnia solidne, wysokiej jakości przesyłanie strumieniowe w dowolnym formacie, jaki można sobie wyobrazić, dzięki tej samej wiodącej w swojej klasie platformie bezprzewodowej W2 KEF, którą zastosowano w nagradzanym modelu LS50 Wireless II. Bez względu na serwis muzyczny, podcast, radio internetowe lub źródło przewodowe, LS60 Wireless zapewnia niezrównaną wydajność.
 

Streamuj wszystko

LS60 Wireless zapewnia bezprzewodową kompatybilność z Wi-Fi, Apple AirPlay 2, Google Chromecast i Bluetooth. Korzystając z aplikacji KEF Connect, możesz przesyłać strumieniowo Amazon Music, Qobuz i Deezer lub dostroić się do radia internetowego i podcastów. Możesz używać natywnych aplikacji do przesyłania strumieniowego bezpośrednio z Spotify Connect, Tidal Connect i QPlay i jest gotowy na Roon*. LS60 Wireless obsługuje również przesyłanie strumieniowe plików PCM do 24 bitów/384 kHz, a także dekodowanie MQA i DSD.
 

Połącz wszystko

LS60 Wireless obsługuje wszystkie źródła przewodowe, niezależnie od tego, czy lubisz słuchać płyt winylowych na gramofonie, czy chcesz uzyskać najlepszy możliwy dźwięk z odtwarzacza CD i konsoli do gier. Dostępne jest również złącze HDMI (eARC) zapewniające wysokiej jakości połączenie z telewizorem oraz dedykowane wyjście na każdym z dwóch głośników dla dodania jednego lub dwóch subwooferów KEF.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl