SAMSUNG QE65QN900AT 8K 2021
SAMSUNG QE65QN900AT 8K 2021

Link do oferty w sklepie on-line: https://bit.ly/2Vykzdp

 

Imponujące kontrasty w rozdzielczości 8K dla wielu szczegółów obrazu
Technologia Quantum Matrix Pro
Nowy Neo QLED 8K ma technologię podświetlenia, która może precyzyjnie sterować naszymi wewnętrznymi diodami LED Quantum Mini. Odkryj imponujące szczegóły, nawet w jasnych i ciemnych scenach, które są teraz widoczne, ponieważ wszystkie strefy oświetlenia są precyzyjnie kontrolowane.

 

Skalowanie do 8K dzięki sztucznej inteligencji
Procesor AI
Neo Quantum 8K
Doświadczaj jeszcze więcej dzięki multi-inteligentnemu procesorowi Samsung. Udoskonalony proces skalowania do jakości zbliżonej do 8K oparty jest aż na 16 wielomodelowych sieciach neuronowych, które analizują dane wizualne. Każda z nich odpowiedzialna jest za określony obszar. Procesor AI poprzez algorytm głębokiego uczenia analizuje obrazy, treści wejściowe* i podnosi jakość każdej sceny, jej kontrast, kolory abyś mógł poczuć autentyczną moc obrazu 8K. Procesor odpowiada również za zarządzanie technologią Quantum Mini LED tak abyś ty mógł cieszyć się niezwykle realistycznym obrazem.

 

Miliard perfekcyjnych odcieni kolorów
Quantum HDR 4000 imponuje imponującymi szczegółami i wartościami jasności. Ciesz się wyraźnymi szczegółami dzięki bardzo dokładnym kolorom i głębokiemu kontrastowi. Dynamiczny kolorowy wyświetlacz HDR10 + może dostosowywać ustawienia kolorów i kontrastu w wielu scenach w czasie rzeczywistym i pozwala cieszyć się nawet najdrobniejszymi niuansami.

Odkryj nowy wymiar rzeczywistości dzięki prawdziwej rozdzielczości 8K.
Realistyczne szczegóły
Wejdź do świata ostrej rozdzielczości i przekonaj się, jak prawdziwa rozdzielczość 8K przenosi do Twojego salonu obraz telewizyjny w imponującym wymiarze. Obraz świeci żywą jasnością i przestrzenną głębią. Zapewnia to imponująca rozdzielczość 33 mln pikseli – to czterokrotnie więcej niż 4K.

Minimalizuj odbijanie
Zapobiegaj zakłócaniu obrazu przez światło słoneczne lub odbicia światła dzięki naszej uznanej technologii przeciwodblaskowej. Dzięki niewielkiemu podrażnieniu od odbitego światła możesz zanurzyć się w aktualnych hitach kinowych z różnych pozycji siedzących.

Idealny obraz z każdego miejsca w salonie
Ultra Szeroki Kąt Widzenia
Dostrzegaj każdy szczegół pod każdym kątem. Ultra Szeroki Kąt Widzenia zapewnia idealny obraz nawet z boku, a Ty zawsze masz najlepsze miejsce przed telewizorem.

Chwytający dźwięk dzięki śledzeniu obiektów – czystość mowy dzięki dodatkowemu głośnikowi środkowemu
Menedżer obiektów Sound Pro
Object Tracking Sound Pro może śledzić ruchy obiektów na ekranie poprzez analizę sceny i pozwala zanurzyć się w tym, co się dzieje. Dodatkowy głośnik centralny zapewnia wyraźną zrozumiałość mowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl