iFi audio iUSB3.0

iFi audio iUSB3.0
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: Dostawa 1-3 dni robocze
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 1 899,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
1899.00
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: iFi Audio
Kod produktu: 284B-10474

Opis

Nowy micro iUSB3.0 zawiera firmowe, przełomowe technologie USB audio: Aktywną eliminację szumów (Active Noise Cancellation+®), REclock®, REbalance® i REgenerate® przy jednoczesnym zachowaniu i unowocześnieniu oryginalnego PowerStation® do wersji PowerStation+®, który był ojcem sukcesu swojego poprzednika.

Kompletne rozwiązanie problemu „złych duchów” audio USB.

Lista wszystkich ośmiu najważniejszych „złych duchów”, które prowadzą do pogorszenia jakości dźwięku, a które rozwiązuje Micro iUSB3.0 za jednym zamachem:

  • eliminuje jitter USB

  • przywraca integralność sygnału

  • poprawia balans sygnału

  • tłumi zakłócenia ramki

  • tłumi szumy pakietów

  • ultra czyste zasilanie

  • eliminuje zakłócenia masy

  • poprawia niedopasowanie impedancyjne

Podczas gdy wiele niedociągnięć urządzeń USB audio nie jest jeszcze na rynku audio branych pod uwagę, firma iFi już sobie z nimi poradziła.

Zupełnie nowy zwrot w technologii.

Poziom stabilności zasilania iUSB3.0 został udoskonalony i osiągnął niesamowitą wartość 0,1µV (0,0000001V). Jest to na granicy mierzalności – nawet potężna stacja Audio Precision z trudem jest w stanie go pokazać.

 

Aktywna eliminacja zakłóceń rodem z radarowej techniki wojskowej (ACN+®).

Bazując na rozwiązaniach militarnych (w szczególności systemie eliminacji zakłóceń radaru Thales Spectra zaimplementowanym we francuskim myśliwcu Dassault Rafale) iFi zaadaptowało tę ekskluzywną technologię do swoich rozwiązań, nazywając ją Aktywną Eliminacją Szumów Plus (Active Noise Cancellation +® (ANC+®) w systemach zasilania audio. Jest to na tyle rewolucyjna technologia, że ANC+ stał się kamieniem węgielnym każdego urządzenia iFi Audio.

Radar obrony powietrznej transmituje sygnały na pewnej częstotliwości, sygnał odbija się od samolotu, odbiornik na pokładzie samolotu odbiera sygnał a komputer analizuje jego częstotliwość podstawową/modulację i generuje identyczny sygnał, ale odwrócony w fazie w celu wyeliminowania sygnału radarowego wroga.

Generowanie identycznego sygnału, ale o odwróconej fazie aktywnie usuwa wszelkie przychodzące zakłócenia. ANC+® jest idealnym antidotum na zakłócenia w napięciu zasilania co jest zmorą USB audio.

Wyposażenie linii zasilającej w filtrowanie ANC+® pozbawia ją zakłóceń w paśmie audio i eliminuje jednocześnie szumy RF. Zmierzony poziom zakłóceń spada do 0,1µV (0,0000001V) co jest już granicą możliwości skomplikowanych, precyzyjnych urządzeń pomiarowych.

Pomierzony szum jest 100 razy niższy lub o 40dB mniejszy w porównaniu do powszechnie stosowanych filtrów.

Dźwiękowy bonus tego rozwiązania jest taki, że otrzymujemy lepszy wgląd w nagranie, lepszą rozdzielczość i głębię sceny. Dźwięk jest gładszy, taki jaki powinien być dobry dźwięk analogowy. Nic nie jest temu bliższe.

Całkiem nowy sygnał: REclock®/REgenerate

Micro iUSB3.0 przetaktowuje/regeneruje/powtarza strumień danych audio z USB. REgenerate tworzy nowy sygnał USB i taktuje go z pomocą precyzyjnego zegara REclock co kompletnie eliminuje jitter z komputera. Muzyka płynie swobodniej, jest czystsza, głębsza i bardziej dokładna, prawdziwa.

Sygnał jest teraz zbalansowany: REbalance®

Sygnał USB jest właściwie zbalansowanym sygnałem (symetrycznym względem osi poziomej), jednakże większość sygnałów USB jest niezbalansowana w pewnym stopniu i zanieczyszczona szumami. Usuwając składową stałą i re-symetryzując sygnał audio USB otrzymujemy sygnał perfekcyjnie symetryczny i wolny od zakłóceń.

Przyszłość już tu jest: USB3.0® Ultra szybkie łącze 5 Gb/s

Produkty iFi są przyszłością audio. Implementując standard USB3.0, mikro iUSB3.0 wspiera zarówno standard USB3.0 jak i USB2.0. W miarę jak jakość sygnałów audio się podnosi, USB3.0 z ultra-szybkim transferem 5 Gb/s oferuje niesamowicie szerokie pasmo, które jest 10 razy szersze niż przy USB2.0 i prędkości 480Mb/s.

Dlatego micro iUSB3.0 wspiera ultra-wysokie rozdzielczości audio bez żadnych ograniczeń. Zarówno teraz jak i w przyszłości micro iUSB3.0 pozostanie integralną częścią produktów iFi Audio.

Audio z komputera „IsoGround®” i „On/Auto”

Podłączenie komputera do uziemienia jest zanieczyszczone szumami. Oryginalny micro USB sprytnie rozwiązuje ten problem za pomocą IsoGround® bez ingerencji w standard USB (zwyczajne rozłączenie uziemienia komputera nie jest zgodne z USB i często prowadzi do problemów z USB). Nowa funkcja micro USB3.0 rozwiązuje nie tylko ten problem, ale pozwala na eksperymenty z ustawieniami zasilania USB (pozycja „On / Auto”).

 

Hub USB 2 x port USB, podłącz DAC-a i dysk twardy

Chcemy działać kompleksowo, dlatego wyposażyliśmy micro iUSB w podwójne porty USB. Produkt działa wówczas jako audiofilski, zasilający hub USB obsługujący dwa urządzenia: DAC i dysk twardy. Oznacza to, że cały tor audio z komputera jest tak cichy jak najgłośniejsze źródło i nie zakłóca sąsiadującego urządzenia.

Micro USB3.0 wyposażony jest również w szynę zasilającą (Bus Charge 1.2), która pozwala na szybkie ładowanie i zasilanie nowoczesnych prądożernych urządzeń; telefonów, tabletów a nawet fenomenalnego micro iDSD.

 

Dane techniczne:

Napięcie wyjściowe

5V±0,5%

Prąd wyjściowy

2,5A (łączenie)

Poziom zakłóceń

0,1µV (0,0000001V)

USB3.0

Ultra-szybkie 5 Gb/s

Napięcie wejściowe

AC 100 – 240V, 50/60Hz (zasilacz iFi w zestawie)

Zużycie energii

< 15W (włączając w to urządzenia zasilane z USB)

Wymiary (D x S x W)mm

158 x 68 x 28

Waga

285g

Gwarancja

12 miesięcy

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl