ROSE RA180 / RATY 20x0%

ROSE RA180 / RATY 20x0%
  • nowość
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: Dostawa 1-3 dni robocze
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 29 999,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
29999.00
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: Rose
Kod produktu: 8935-2296A

Opis

ROSE RA180 Wzmacniacz zintegrowany

Wzmacniacz klasy AD nowej generacji (Advanced D)

  1. Znacząco poprawiono liniowość dźwięku dzięki zastosowaniu nowego materiału GaN (azotek galu)
  2. Obsługuje Bi-Amping poprzez zastosowanie 4 niezależnych modułów wzmacniacza
  3. Moduł wzmacniacza obsługuje zakres superwysokotonów do 100 kHz
  4. Zaprojektowana końcówka o wysokiej mocy 1100 W;
  5. Wbudowany przedwzmacniacz PHONO (MM, MC);

Wzmacniacz klasy AD nowej generacji z azotkiem galu FET

Jeśli chodzi o konstrukcję wzmacniacza mocy, klasa D jest teoretycznie topologią, która zapewnia całkowicie liniową moc wyjściową przy 0% zniekształceń i 100% sprawności energetycznej. Aby osiągnąć idealną teorię projektowania klasy D, należy zapewnić szybkość i dokładność operacji przełączania.

Aby rozwiązać ten problem, RA180 wdrożył doskonale liniową moc wyjściową, stosując tranzystor FET z azotku galu zamiast krzemu, aby radykalnie poprawić Dead Time, który wpływa na szybkość i dokładność przełączania, do mniej niż 1/10. Idealne wyjście liniowe wykracza poza istniejące ograniczenia klasy D i tworzy naturalny dźwięk jak wzmacniacz analogowy!

 

Cztery nowe moduły wzmacniaczy mono

RA180 obsługuje stereo i zapewnia dwa kanały. Moduł wzmacniacza obsługuje 200 W (4 Ω, 8 Ω), aby wyprowadzić 400 W kanałów stereo.

 

Wiadomo, że zakres słuchu człowieka ma górną granicę od 15 kHz do 20 kHz. Chwilowo wysoka góra wykracza daleko poza 20 kHz. Jeśli częstotliwość próbkowania źródła dźwięku wynosi 88,2 kHz 192 , rejestrowany jest zakres częstotliwości 40 kHz 96 kHz. Ponadto obsługiwany jest tryb BTL, dając możliwość skonfiguracji 2 kanałów o łącznej mocy 400 W + 400 W!

Dwa niezależne moduły wzmacniacza na kanał obsługują bi-amping, aby wysterować odpowiednio wysokie, średnie i niskie częstotliwości, redukując efekt sprzężenia zwrotnego, generowanej przez głośnik w celu uzyskania bardziej naturalnego dźwięku.

 

RA180 przyczynia się do realizmu oryginalnego dźwięku, ponieważ wiernie odtwarza szeroki zakres częstotliwości, projektując szerokie pasmo przenoszenia, dzięki czemu nawet źródła dźwięku o wysokiej rozdzielczości nie są filtrowane przy zakresie wyjściowym od 20 Hz do 100 kHz (+/-1㏈).

 

Przedwzmacniacz gramofonowy ze zmiennym EQ


Obsługuje wejścia dla wkładek MM i MC, dając prosty wybór z użyciem przełącznika. W odpowiedzi na różnorodne nagrania, zastosowano niskopasmową funkcję BASSTURNOVER i wysokopasmową funkcję ROLL OFF, co zapewnia wysokiej czystości wartości EQ przy niewielkim zakresie błędu 0,1%, w trosce o precyzję wysokiej jakości obwodów.

 

 


RA180 przyczynia się do realizmu oryginalnego dźwięku, ponieważ wiernie odtwarza szeroki zakres częstotliwości, wiernie przetwarzając szerokie pasmo przenoszenia, dzięki czemu nawet źródła dźwięku o wysokiej rozdzielczości nie są filtrowane przy zakresie wyjściowym od 20 Hz do 100 kHz (+/-1㏈).

Aktywny CROSSOVER dla wyjścia H/F

RA180 obsługuje wyjście głośnikowe H/F i ma aktywną regulację zwrotnicy, która ustawia wyjście wysokiej częstotliwości podczas korzystania z super tweetera. Jest regulowana w zakresie 600㎐ do maksimum 6㎑ i wychodzi od ustawionej częstotliwości do 100㎑ Super Twitter poprawia niskie tony i dodaje szczegóły do harmonii całego zakresu dźwięku. Poczuj potencjał nagranych źródeł dźwięku, dodając super tweeter do swojego typowego środowiska głośnikowego

 

Kontrola basów, tonów wysokich, balansu

RA180 ma bazową charakterystykę barwy dźwięku ustawioną na FLAT i jest wyposażony w regulację tonów w zakresie +/- 15 dB dla tonów niskich (100 Hz) i wysokich (10 KHz). Obwód regulacji tonu jest wyposażony w aktywny korektor o wysokiej wierności (typ OP-AMP: nachylenie 12dB) zamiast pasywnego (typ CR) z łagodnym nachyleniem 6dB.

 

Zasilacz o wysokiej wydajności

Obwód zasilający opracowany wyłącznie dla RA180 jest odpowiedni do zasilania bez użycia Silicon FET. Technologia węglika krzemu FET (wysokie napięcie, wysoka odporność na ciepło) jest stosowana w celu zapewnienia wysokiej wydajności przy wysokiej efektywności i niskim wytwarzaniu ciepła. Ponadto reaguje na szybkie obciążenie dzięki zastosowaniu samodzielnie zaprojektowanego obwodu PFC klasy 2,5 kW i kondensatora o dużej pojemności.

Jeśli chodzi o liczby, ma współczynnik tłumienia 200 lub więcej i zasilacz o dużej mocy 1000 W i jest to przewymiarowana konstrukcja, która wiernie wspiera mocne basy i szeroki zakres tonów wysokich.

 

Wygoda i funkcjonalność obsługi

 

Dedykowany pilot zdalnego sterowania pozwala regulować sterowaną analogowo głośność i selektor wejść. Jest wygodny w użyciu, kontrolując selektor wejść w wyrafinowany sposób. Ponadto wyświetlacz LED selektora wejść automatycznie wykrywa sygnał wejściowy, o czym informuje miganiem.

 

Bypass·Tryb wzmacniacza mocy, selektor głośników A/B

 

Bypass · Tryb wzmacniacza mocy to funkcja, która łączy źródło wejściowe LINE 3 ze wzmacniaczem POWER AMP bez przechodzenia przez PRE AMP. Jeśli masz 2 zestawy głośników, nie musisz za każdym razem zmieniać podłączenia, wystarczy po prostu zmienić wyjście, aby korzystać z drugiej pary.

 

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl