Pioneer SE-MS9BN

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: Dostawa 1-3 dni robocze
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 999,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
999.00
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane
Producent: PIONEER
Kod produktu: DB4D-17226

Opis

Pioneer S9 są wyposażone w aktywną technologię redukcji szumów, aby pozwalając całkowicie zanurzyć się w muzyce bez zakłóceń pochodzących z hałasu otoczenia. Ambient Awareness zapewnia odpowiednią ilość dźwięku ze świata zewnętrznego. Przycisk Asystent pozwala pomijać lub wstrzymywać utwory, otrzymywać powiadomienia o nowych wiadomościach i wyszukiwać głosem bez wyciągania smartfona. Technologia Bluetooth® obsługuje dźwięk Qualcomm® aptX ™ HD *, oferując wysoką jakość odtwarzania ze swobodą połączenia bezprzewodowego.
Wbudowana bateria zapewnia ciągłe odtwarzanie muzyki do 24 godzin - idealnie na długie loty. Wykończenie Premium z aluminiowymi obudowami i zastosowanie teksturowanych materiałów dodaje akcentu jakości.
* Odtwarzanie z kodekiem audio QXCOM aptX HD wymaga urządzenia kompatybilnego z Qualcomm aptX HD audio.

Technologia Bluetooth® z Qualcomm® aptX ™ HD audio zapewnia łatwe korzystanie z transmisji muzyki i rozmów w wysokiej jakości. S9 zapewniają stabilne
połączenie bezprzewodowe z telefonem lub urządzeniem audio przez technologię Bluetooth®. Dzięki obsłudze standardu aptX HD audio *, można doświadczyć
bezprzewodowego odtwarzania HQ w rozdzielczości do 48 kHz / 24-bit. Przyciski na obudowie sprawiają, że operacja jest bardzo prosta.
* Wymaga urządzenia źródłowego Qualcomm aptX HD audio.

Tryb redukcji szumów i świadomości otoczenia całkowicie zanurza słuchacza w muzyce, jednocześnie redukując stres podczas lotu lub w biurze. Aktywne wyciszanie szumów działa na zasadzie wykrywania zewnętrznych dźwięków i generowania częstotliwości o przeciwnej fazie, aby je anulować. Ewentualnie wybierz tryb Ambient Awareness przepuszczający odpowiednią ilość dźwięku z otoczenia.

Asystent Google bez patrzenia na telefon
Naciśnij i przytrzymaj przycisk, aby poprosić Asystenta Google o odtwarzanie utworów, listy odtwarzania, wykonawcy i albumów. Otrzymuj powiadomienia o
nowych połączeniach, wiadomościach i wydarzeniach. Odpowiadaj znajomym, rodzinie i kolegom, używając tylko poleceń głosowych.
* Konieczne jest subskrybowanie usług strumieniowania muzyki. Niektóre aplikacje innych firm mogą nie być kompatybilne z Asystentem Google i S9.

Autentyczne odtwarzanie dźwięku Hi-Res

Duże przetworniki o średnicy Φ 40 mm zapewniają doskonałe wydłużenie basów i szerokie pasmo przenoszenia, skutecznie oddając rozszerzony zakres dynamiki dźwięku w wysokiej rozdzielczości *.
Lekkie, ale mocne cewki drgające CCAW zapewnią czysty i precyzyjny dźwięk w całym spektrum.
* Odtwarzanie dźwięku Hi-Res jest możliwe przy podłączonym kablu słuchawkowym do kompatybilnego odtwarzacza.

 

Bluetooth®
Koniec z plączącymi się kablami lub poszukiwaniem telefonu, aby zmniejszyć głośność lub odebrać połączenie. Obsługa Bluetooth SBC i wysokiej jakości kodeków AAC zapewnia wyjątkową jakość dźwięku. Dzięki przyciskom w obudowie na wyciągnięcie ręki, możesz odebrać i zakończyć połączenia telefoniczne; przełączać utwory; dostosować poziom głośności dźwięku; i łatwo uzyskać dostęp do Asystenta Google.


Redukcja szumów i tryb Ambient Awarness
Pioneer posiada również doświadczenie w tworzeniu urządzeń pomagającym osobom niedosłyszącym. To techniczne doświadczenie pomogło stworzyć efektywny aktywny system tłumienia hałasu. Zewnętrzne częstotliwości szumów są neutralizowane za pomocą częstotliwości generowanych w przeciwnej fazie. Muzyka zamienia się w relaksujące, wygodne i satysfakcjonujące wrażenie słuchowe. Tryb Ambient Awarness pozwala na przenikanie z zewnątrz wystarczającej ilości dźwięku.


Dłużej na jednym ładowaniu
Lekka bateria zapewnia czas pracy maksymalnie przez 24 godziny. To jest wystarczający czas dla długich lotów bez potrzeby doładowywania baterii, co trwa około czterech godzin z dostarczonym kablem USB.
Dostarczony kabel słuchawek pozwala na słuchanie muzyki gdy bateria zostanie wyczerpana. Wysokiej jakości dźwięk Qualcomm® aptX ™ HD audio * Bluetooth pozwala odtwarzać dźwięk wysokiej rozdzielczości do 48 kHz / 24 bity (LPCM). Podobnie jak aptX, który ułatwia bezprzewodowe odtwarzanie nieodróżnialne od jakości CD, aptX HD audio zachowuje integralność danych z unikalną metodą transmisji zapewniając lepsze wrażenia odsłuchowe niż płyty CD. Dzięki aptX HD audio można słuchać muzyki HQ bez kłopotów z kablami.
* Wymaga urządzenia źródłowego Qualcomm aptX HD audio.


Natychmiastowe parowanie z NFC Parowanie S9 z kompatybilnym telefonem, DAP lub komponent audio nie może być łatwiejsze. Dotknij urządzenia obsługującego  NFC. Połączenie zostanie nawiązane automatycznie. Zoptymalizowane do Google Assistant* Potrzebujesz wskazówek? Chcesz zadzwonić? Może podoba Ci się pomysł sterowania muzyką bez dotykania telefonu. Możesz to wszystko zrobić i więcej z S9 wspierającym Google Assistant. Po naciśnięciu i przytrzymaniu przycisku możesz poprosić Asystenta Google o odtwarzanie utworów, listy odtwarzania, wykonawcy i albumów. Otrzymuj powiadomienia o nowych połączeniach, wiadomościach lub
zdarzeniach. Odpowiedz znajomym i rodzinie używając tylko twojego głosu.
* Wymagane mogą być subskrypcje usług strumieniowania muzyki.

Niektóre aplikacje innych firm mogą być niezgodne z Google Assistant i S9.


Łatwo zarządzaj słuchawkami z całkowicie nową aplikacją Nowa aplikacja Pioneer Headphone App oferuje szybkie i płynne połączenie bezprzewodowe z kompatybilnym smartfonem, łatwy dostęp do funkcji wspomagających korzystanie z telefonu i przełączanie jednym dotknięciem między trybami redukcji szumów. Przyszłe aktualizacje przyniosą kilka nowych, funkcji, aby jeszcze bardziej urozmaicić życie muzyczne. Uwaga: Działa tylko podczas połączenia bezprzewodowego.
Funkcja wielopunktowa paruje dwa telefony

Funkcja wielopunktowa umożliwia jednoczesne bezprzewodowe połączenie dwóch smartfonów. Połącz się z jednym telefonem i słuchaj muzyki z innego. Dobre
rozwiązanie dla osób z t dwoma telefonami. Nowy poziom komfortu i luksusu Od słuchawek wysokiej jakości oczekuje się komfortu i wygody, ale Pioneer idzie dalej. Zbadaliśmy każdy aspekt konstrukcji, aby zmaksymalizować zanurzenie, komfort, amortyzację punktów nacisku i rozkład wagi dla w celu zapewnienia jak najlepszego
komfortu podczas długotrwałego słuchania. W S9 udoskonaliliśmy równowagę elastyczności i jędrność nauszników, aby dopasować się do kształtu Twojej głowy.

Niskoprofilowe nauszniki, które otaczają ucho, szeroki pałąk z poduszką poliuretanową i ergonomiczne nakładki właściwie dopasowują się do głowy przyczyniając się do wyjątkowego komfortu. Styl retro hi-fi Projekt jest hołdem dla klasycznej ery hi-fi z ponadczasową, nowoczesną elegancją. Wspaniałe aluminiowe wykończenie obudowy wzmacnia poczucie solidności i jakość, ale materiał jest zaskakująco lekki zapewniając dłuższy komfort słuchania. Zatrać się w dźwięku hi-res* Jeśli głęboki, mocny bas i żywa średnica zapewniające znakomitą wyrazistość dźwięku i wokali są dla Ciebie istotne, poczekaj, aż usłyszysz S9. Duży przetwornik 40 mm z magnesem ziem rzadkich generuje bogaty, dynamiczny bas podczas gdy lekkie, ale wysoce przewodzące cewki CCAW wyrażają niskie, średnie i wysokie częstotliwości z niesamowitą klarownością - doskonały towarzysz Twojej muzyki Hi-Res Audio *. * Po połączeniu dostarczonym kablem słuchawkowym z kompatybilnym  odtwarzaczem.
Podłącz i odtwarzaj dźwięk Hi-res z wieloma smartfonami i większością DAP wspierającymi dźwięk Hi-Res Audio, świetnie jest móc w pełni doświadczyć ekspansywnej  dynamiki bez kompromisów. Wystarczy podłączyć dostarczony kabel i przetworniki o szerokim spektrum przenoszenia rozwijają scenę muzyki wysokiej rozdzielczości  w całej okazałości. Naturalnie, połączenie kablowe również pozwala na słuchanie muzyki, gdy bateria się wyczerpie.

 

Dane techniczne:

 • JAKOŚĆ DŹWIĘKU
  • Bardzo duże Φ 40 mm przetworniki z magnesami ziem rzadkich
  • Lekkie i wydajne cewki drgające CCAW zapewniające czystość w szerokim spektrum
  • Odtwarzanie w dźwięku Hi-Res (z podłączonym kablem)
  • Qualcomm® aptX ™ HD audio (48 kHz / 24-bity)
  • Aktywna technologia redukcji szumów i tryb Ambient Awarness (obsługiwane za pomocą przełącznika lub aplikacji Pioneer Headphone)
  • Kształt obudowy w pełni zamyka uszy w kompaktowej obudowie
  • Ergonomicznie wkładki z uretanu dla lepszej jakości izolacji
 • TECHNOLOGIE BEZPRZEWODOWE
  • Zoptymalizowany pod kątem Asystenta Google
  • Natychmiastowa wygoda dotykania i parowania dzięki technologii NFC
  • Dyskretne przełączniki do włączania / wyłączania / zarządzania hałasem;
  • regul. głośności / pominięcia; odtwarzania / pauza / akceptacja połączenia /
  • zakończenie połączenia; i Asystent Google
  • Możliwość bezprzewodowego połączenie dwóch telefonów równocześnie
  • Bateria zapewnia do 24 godziny pracy (połączenia / odtwarzanie) po
  • 4-godzinnym ładowaniu przez kabel Micro USB
 • WZORNICTWO
  • Retro-nowoczesne wzornictwo nawiązuje do dziedzictwa hi-fi z
  • najnowocześniejszymi funkcjami
  • Szeroka i gruba poduszka z pianki zapewnia wygodę i stabilność
  • Trwałe i wygodne materiały skóropodobne na pałąk i nauszniki
  • Najwyższej jakości materiały
  • Podłącz dostarczony kabel słuchawek, aby słuchać przy wyczerpanej baterii
  • Eliminacja echa i tłumienie szumów poprawia jakość połączeń telefonicznych
  • słyszalność i klarowność
  • Dostępne w kolorze czarnym lub złotym z dodatkiem srebra
  • Obudowa z aluminium
 • SPECYFIKACJA I AKCESORIA
  • Metoda transmisji: Bluetooth® Ver. 4.2
  • Wyjście: Standardowy protokół Bluetooth Klasa mocy 2
  • Zasięg transmisji: do 10 m (32 stóp)
  • Wykorzystana częstotliwość: 2,4 GHz (2,4 000 GHz - 2,4835 GHz)
  • Modulacja: FHSS
  • Obsługiwane profile Bluetooth: A2DP / AVRCP / HFP / HSP
  • Obsługiwane kodeki: SBC / AAC / Qualcomm® aptX ™ / Qualcomm® aptX ™ HD
  • Multi-parowanie: maks. 8 urządzeń
  • Jednoczesne połączenie z maks. 2 urządzeniami
  • Źródło zasilania: akumulator litowo-jonowy 3,7 V DC
  • Czas pracy akumulatora: maks. 24 godziny ciągłej transmisji (NC ON / w tym czas odtwarzania muzyki); Czas pracy na baterii: maks. 27 godzin ciągłej
   transmisji (NC OFF / w tym czas odtwarzania muzyki)
  • Czas ładowania: około. 4 godziny
  • Typ: Bezprzewodowe, zamknięte słuchawki stereofoniczne
  • Dynamiczny przetwornik 40 mm z magnesem ziem rzadkich
  • Pasmo przenoszenia: 5 Hz - 22 000 Hz (z połączeniem Bluetooth) 5 Hz-40 000 Hz (z połączeniem kablowym)
  • Waga: 300 g (10.6 oz.)
  • Dostarczany z odłączanym przewodem słuchawkowym, kablem ładującym micro USB i torbą do przenoszenia

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl