IFI Audio iDSD Micro

IFI Audio iDSD Micro
  • nowość
Dostępność: brak towaru
Cena: 1 999,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
1999.00
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: iFi Audio
Kod produktu: CA0A-26871

Opis

Nie ma niczego podobnego do micro iDSD. On jest naprawdę nie z tego świata. To jedyny DAC na świecie (niezależnie od pułapu cenowego), który potrafi grać natywnie Octa-DSD512/PCM768/Podwójne DXD. Jego układ Perfect-Match oznacza możliwość dostosowania do każdych słuchawek, od najmniejszych dousznych pchełek po wielkie słuchawki nauszne. Moc 8 V/4000 mW powoduje, że jest to jeden z najpotężniejszych wzmacniaczy słuchawkowych, zdolny napędzić bez wysiłku nawet najbardziej łakome na prąd nauszniki.

 

 iFi ma reputację bycia na szpicy technologii komputerowych w audio. Micro iDSD dokonał kolejnego skoku, dokładnie ośmiokrotnego (Octa-Leap), żeby być przecyzyjnym. Mając jako serce specjalny układ dwurdzeniowy Burr-Browna DSD/PCM, micro iDSD potrafi natywnie odtworzyć PCM768, Octa-DSD512 i 2x DXD; jest naprawdę nie z tego świata.

 

 

Micro iDSD ma 3 różne tryby mocy: Eco, Normalny i Turbo. Zdolny dostarczyć 4000 mW, 1000 mW lub 250 mW, micro iDSD jest w stanie napędzić pełen zakres słuchawek i wzmacniaczy. Układ iEMatch dopasuje się do każdych słuchawek; micro iDSD zdefiniował na nowo klasę wzmacniaczy słuchawkowych.

Mając analogową regulację głośności, niewielki rozmiar iDSD nie oddaje jego niesamowitej możliwości napędzenia wszystkiego!

 

Smartpower to wbudowana w iDSD możliwość ładowania smart fonów i podobnych urządzeń. Wbudowany akumulator o pojemności 4800 mAh wystarcza do dwukrotnego, pełnego naładowania iPhona. Kompatybilny z Apple i Androidem, telefonami i tabletami, to kolejny przykład dbania przez iFi o dobro użytkowników – korzystania z audio wysokiej jakości poza domem, bez obawy o wyładowanie się telefonu.

 

Inne produkty iFi, takie jak iCan i iTube zdobyły już powszechne uznanie, a ich podstawowe cechy, włączając w to 3D Holographic i XBass stały się sławne i są imitowane przez innych. Micro iDSD po raz pierwszy w produktach iFi, ma technologie XBass i 3D Holographic zarówno dla słuchawek jak i głośników. Obie funkcje są nadal realizowane w domenie analogowej, a nie cyfrowej, aby zachować oryginalną pełnię muzyki.

I jeszcze wiele więcej… wraz z wdrożeniem programu współpracy ze społecznością internetową podczas opracowania tego urządzenia, to wy, użytkownicy, byliście w samym środku rozwoju micro iDSD. Znajdziemy w nim – direct/pre-amp, wejście 3,5 mm, wejście i wyjście SPDIF i wiele, wiele więcej. Musicie to zobaczyć żeby uwierzyć.

 

 

Dane techniczne:

Wejścia/Wyjścia

Wejścia (tył):USB 2.0 typu A „OTG” (z wbudowaną technologią iPurifier).Kompatybilne z komputerami (Apple/Win/Linux), iPhone, iPod Touch, iPad oraz Android, niezbędny zestaw do podłączania aparatu fotograficznego lub kabel USB-OTG. (Pełna kompatybilność z portami USB 3.0). Inteligentne koaksjalne SPDIF.Port SPDIF o potrójnej funkjonalności (koaksjalne wejście I wyjście, optyczne wejście). Obsługuje częstotliwości PCM do 192 kHz.Wyjścia (tył):Audio RCA stereo  Koaksjalne SPDIF Wyjścia (prawa strona):Gniazdo SmartPower.Do ładowania urządzeń typu smart fon. Kompatybilne ze standardem ładowania akumulatorów USB 1.2 – 5V przy 1,5 A.

Przełączniki/regulatory

Front:Wyjście słuchawkowe 6,3 mm  Regulacja głośności z wyłącznikiem. Precyzyjna, analogowa regulacja głośności.Błąd regulacji między kanałami <2 dB Wejście audio 3,5 mm.Automatycznie odłącza sekcję cyfrową kiedy nie jest potrzebna. Wyłącznik XBass  Wyłącznik 3D Holographic Sound.Automatycznie przełącza pomiędzy wersją dla głośników i słuchawek (dwa odrębne układy).Lewy bok:Tryb mocy. Turbo, Normalny I Eco.Komputerowo sterowana moc i gain. Polaryzacja. Normalna i odwrócona.  Filtry. 3 pozycje, 6 filtrów.Sekcja filtrów poniżej.Dół:Przełącznik Line Direct/Przedwzmacniacz. Włącza funkcję aktywnego przedwzmacniacza, możliwość wyboru wzmocnienia 0/9 dB.Możliwość ustawienia wyjścia stałego 2 V lub regulowanego do 5 V. Przełącznik iEMatch. Do dopasowania do słuchawek (eliminuje szum).Wyłączony/Słuchawki o wysokiej czułości/Słuchawki o ultra wysokiej czułości.

Sekcja przetwornika cyfrowo-analogowego

DACDwurdzeniowy DSD, DXD, PCM Burr Brown.Układ z dwoma przetwornikami, 4 kanały, 8 sygnałów, przeplot sygnałów dla uzyskania jak najlepszego stosunku sygnał-szum. Obróbka sygnałów DSD i PCM bit-perfect. Zegarzegar Femto Clock sterowany komputerowo o ultra niskim poziomie jittera.Jitter RMS 12 kHz – 1 MHz <280 femtosekund.Formaty audioDSD 512/256/128/64

24.6 / 22.6 / 12.4 / 11.2 / 6.2 / 5.6 / 3.1 / 2.8

Wszystkie formaty obsługiwane natywnie, bez wewnętrznej konwersji sprzętowej. DXD 2x/1x

768 / 705.6 / 384 / 352.8kHz

Wszystkie formaty obsługiwane natywnie, bez wewnętrznej konwersji sprzętowej. PCM 768 / 705.6 / 384 / 352.8 / 192 / 176.4 / 96 / 88.2 / 48 / 44.1kHzWszystkie formaty obsługiwane natywnie, bez wewnętrznej konwersji sprzętowej.FiltryPCMBit-Perfect Processing/Minimum Phase/Standard. Przełączalne filtry cyfrowe DSDExtreme/Extended/Standard Range. Przełączalne filtry analogowe. DXDBit-Perfect Processing. Stały filtr cyfrowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl