Divine Acoustics Galileo (zestaw 3szt)

Divine Acoustics Galileo (zestaw 3szt)
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: Dostawa 1-3 dni robocze
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 2 799,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
2799.00
ilość zestaw

towar niedostępny

Kod produktu: 1D77-1470A

Opis

“Bo stopy antywibracyjne DIVINE ACOUSTICS GALILEO są po prostu doskonałe. Ich budowa mechaniczna, stojący za nią pomysł, ale i wykonanie są dla mnie wzorcem tego, jak taki produkt powinien wyglądać. Wydobywają one z dźwięku głębię, aksamitną głębokość, plastykę, energię – wszystko to, co dana płyta ma do zaoferowania. Są przy tym niezwykle różnicujące, bo nie narzucają tego charakteru płytom. Jeśli te brzmią jaśniej, to tak zostaną odtworzone. Jeśli kompresja na nich spłaszcza dźwięk, to Galileo tego nie „zremasterują”.

Zrobią jednak coś innego: pogłębią przekaz w taki sposób, że będzie się nam wydawało, że słyszymy o wiele więcej niż wcześniej, nawet z dobrymi nóżkami antywibracyjnymi, o „firmowych” nie wspominając. A tego „więcej” będzie nie przez większą szczegółowość czy selektywność, a przez więcej „dźwięku w dźwięku”. To po prostu rozdzielczość. I tym te nóżki są: maszyną do uwalniania jej w muzyce. Dlatego od nas najważniejsze wyróżnienie, czyli ˻ GOLD FINGERPRINT ˺ oraz logotyp „High Fidelity Reference”.”

Wojciech Pacuła – redaktor naczelny HighFidelity.pl 

 

Pełny Test: https://highfidelity.pl/@main-4525&lang= 

 

“Jeśli chcesz zrozumieć wszechświat, myśl o energii, częstotliwości i wibracjach.” – Nikola Tesla

Divine Acoustics przedstawia nowe flagowe stopy antywibracyjne audio z funkcją strojenia.

 

Stopy antywibracyjne Galileo zaprojektowano do współpracy z wysokiej klasy urządzeniami audio. Tłumiąc mikrodrgania pomagają urządzeniom osiągnąć maksimum ich brzmieniowych możliwości.

Galileo nie ingerują w barwę urządzeń, nie wyostrzają brzmienia, ani go sztucznie nie ocieplają. Znacząco obniżają natomiast poziom szumów powodowanych właśnie przez mikrodrgania.  Sprawiają, że dźwięki i informacje przestrzenne w nagraniach, które wcześniej były maskowane, teraz są doskonale słyszalne.

Galileo to prawidłowy timing nagrania, wysoka rozdzielczość, niemaskowane wybrzmienia poszczególnych dźwięków, czytelne informacje o przestrzeni i gradacji planów.

To po prostu muzyka!   

 

Galileo składa się z 6 głównych modułów. Tworzą one obudowę i oprawę pakietów tłumiących oraz mechanizm regulacji wysokości, który umożliwia korektę rezonansu stopy antywibracyjnej. Część środkową stanowi gwintowany rdzeń osadzony na pierścieniu o precyzyjnie określonym rozkładzie masy. Pakiety tłumiące rozłożone pomiędzy górną i dolną część stopy antywibracyjnej zawierają łącznie 21 warstw. W odpowiednim rozkładzie elementów po obwodzie wielokrotnie zastosowano zasadę złotego podziału. Obudowa Galileo wykonana jest ze stali nierdzewnej i wysokiej jakości akrylu.

 

ZESTAW 3 SZTUK POD URZĄDZENIA AUDIO

 

JAK DZIAŁA GALILEO?

Na rezonans urządzenia wpływają jego masa, kształt, wymiary zewnętrzne, a także materiały, z których zostało wykonane oraz rozkład elementów wewnątrz urządzenia takie jak umiejscowienie transformatora, mechanizmu itp. Biorąc pod uwagę tak wiele zmiennych, aby stopy antywibracyjne spełniały swoją funkcję, należy je „zestroić” z urządzeniem. Zmianę rezonansu w Galileo zapewnia regulacja centralnego trzpienia. Jego wysokość można zmieniać o 8 milimetrów kręcąc 6 pełnych obrotów gwintu. Generalnie im urządzenie będzie cięższe, tym Galileo będą ustawione niżej, jednak ze względu na wiele innych własności, które również wpływają na rezonans własny urządzeń, ostateczną wysokość Galileo należy dobrać w trakcie sesji odsłuchowych. Więcej o ustawianiu i strojeniu Galileo w instrukcji obsługi. 

 

TECHNOLOGIA

Szeroko zakrojone badania własności mechanicznych wielu materiałów i ich wpływu na brzmienie zestawu audio zaowocowały stworzeniem pozytywnie wpływającej na brzmienie kombinacji warstw składających się głównie z  pierwiastków oraz kilku prostych związków chemicznych występujących w naturze. Złożenie tych warstw nazwaliśmy „pakietem tłumiącym”, a całość technologią CeraGem.

Technologia CeraGem łączy w sobie zalety twardych materiałów: spieku ceramicznego, kamieni szlachetnych mających powtarzalną strukturę kryształu oraz wielu różnych metali i niemetali. Technologia CeraGem jest naszym autorskim rozwiązaniem i nie powiela schematów stosowanych przez inne firmy, które walczą z drganiami przy pomocy kulek ceramicznych, miękkich przekładek, magnesów lub łożysk.

 

DANE TECHNICZNE

 
  • średnica zewnętrzna: 82mm;
  • masa stopy: 360g;
  • minimalna wysokość (z nakrętką): 40mm;
  • maksymalna wysokość (z nakrętką): 56mm;
  • maksymalne obciążenie jednej stopy:  25kg;
 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl