AURALIC SIRIUS G2.1 - GWARANCJA NAJLEPSZEJ CENY! - Rozliczymy Twój Sprzęt

AURALIC SIRIUS G2.1 - GWARANCJA NAJLEPSZEJ CENY! - Rozliczymy Twój Sprzęt
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: Dostawa 1-3 dni robocze
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 35 490,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
35490.00
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: AURALIC
Kod produktu: 9CEB-28410

Opis

SIRIUS G2.1 jako wyspecjalizowany produkt udoskonalający system audio, jest czwartym dodatkiem do wielokrotnie nagradzanej serii G2.1 produktów AURALiC. Jako system, wieża G2.1, składająca się z ARIES G2.1, VEGA G2.1, LEO GX.1 i SIRIUS G2.1, stanowi obecnie jedno z najbardziej zaawansowanych źródeł cyfrowych dostępnych aktualnie dla Twojego audiofilskiego systemu.
 
SIRIUS G2.1 poprawia i optymalizuje sygnały ze wszystkich źródeł, niezależnie od tego, czy są to pliki o wysokiej rozdzielczości, czy strumienie z gorszego źródła lub formatu. Dzięki SIRIUS G2.1 skompresowane, stratne i słabej jakości nagrania mogą zostać ulepszone, poprawiając w ten sposób ogólne wrażenia odsłuchowe.
 
Ponieważ SIRIUS G2.1 wykorzystuje protokół o otwartym standardzie, można go również podłączyć do przetwornika cyfrowo-analogowego dowolnej marki, zapewniając globalną różnorodność częstotliwości próbkowania i formatów, a także inne funkcjonalności. SIRIUS G2.1 zapewnia uniwersalną równowagę w świecie różnych formatów, rozdzielczości, topologii układów DAC i typów algorytmów.
 
SIRIUS G2.1 poprawia wrażenia odsłuchowe dzięki zastosowaniu zaawansowanych technik przetwarzania. Słabo nagrana muzyka, a nawet wczesne nagrania cyfrowe mogą sporo zyskać dzięki imponującej mocy przetwarzania SIRIUS G2.1. Proces ten optymalizuje dźwięk przez ponowne próbkowanie sygnału w sposób, który potencjalnie poprawia wrażenia odsłuchu gorszego nagrania.
 
Wszystkie przetworniki cyfrowo-analogowe są zbudowane z „optymalnym punktem”, czyli miejscem, w którym każdy obwód DAC wyróżnia się co do rozdzielczości lub formatu. Obwody DAC zbudowane do odtwarzania DSD brzmią lepiej podczas odtwarzania topologii DSD, a DACi PCM działają lepiej, gdy są zasilane przez PCM. Dzięki resamplingowi do formatu w „optymalnym punkcie” przetwornika cyfrowo-analogowego, chip może odtworzyć swoje mocne strony, zmniejszając wymagania przetwarzania przetwornika DAC.
 
SIRIUS G2.1 zapewnia wiele wejść i wyjść, umożliwiając podłączenie do różnych źródeł cyfrowych i przetworników cyfrowo-analogowych. Duch innowacji AURALiC nadal wprowadza pierwsze na rynku funkcje, czego przykładem jest wyjątkowa zdolność SIRIUS G2.1 do dostarczania upsamplowanego sygnału DSD do dowolnego kompatybilnego DAC USB. To pierwszy produkt na świecie, który posiada taką możliwość.
 
 
Najważniejszym czynnikiem wpływającym na jakość odtwarzania w systemie audio nie są kable, komponenty czy głośniki, ale pomieszczenie, w którym odtwarzasz muzykę. SIRIUS G2.1 może kompensować dane pomieszczenie za pomocą 20-pasmowego korektora parametrycznego, umożliwiając optymalizację pod kątem otoczenia bez wydawania dziesiątek tysięcy na kompletną przebudowę lub renowację pomieszczenia.
 
 
Wszystkie produkty cyfrowe zawierają jakąś formę mechanizmu próbkowania. Jako oddzielne urządzenie, SIRIUS G2.1 wyróżnia się, skupiając całą swoją energię na sile cyfrowego przetwarzania sygnału, wykorzystując zaawansowane techniki ponownego próbkowania (resamplingu) do konwersji między dowolnymi częstotliwościami próbkowania. Będziesz mógł dalej dostosowywać dźwięk swoich cyfrowych źródeł, wybierając jeden z czterech różnych filtrów cyfrowych dzięki naszej własnej technologii Flexible Filter Mode. Wszystko to odbywa się przy niezwykle niskich poziomach zniekształceń, potencjalnie aż do oszałamiających -170 dB, co również pomoże utrzymać SIRIUS G2.1 praktycznie niewidocznym na ścieżce sygnału.
 
SIRIUS G2.1 jest zasilany przez platformę współprzetwarzania AURALiC Proteus G2; której sercem jest układ FPGA Xilinx XC7A200T, wzmocniony przez 512 MB pamięci DDR3. Ten układ FPGA zawiera ponad 200 000 komórek logicznych i 740 segmentów DSP, które razem zapewniają niezrównane możliwości przetwarzania danych. Moc obliczeniowa i wydajność SIRIUS G2.1 są częściowo osiągnięte dzięki decyzji projektowej o zastosowaniu struktury platformy z dwoma procesorami, która podwaja swoją wydajność. Podczas gdy AURALiC Tesla G1 obsługuje kontrolę sprzętu, Proteus G2 koncentruje swoje wysiłki na przetwarzaniu danych muzycznych.
 
 
Więcej kontroli
 
Smart-IR jest właśnie tym – inteligentniejszym rozwiązaniem do sterowania SIRIUS G2.1. Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów AURALiC, Smart-IR umożliwia sterowanie określonymi funkcjami SIRIUS G2.1 z dowolnego pilota, który już posiadasz. Na przykład, możesz zaprogramować pilota, aby szybko przełączał się między czterema różnymi filtrami cyfrowymi, przypisując filtr do poszczególnych przycisków na tym pilocie. Ta funkcja jest łatwo dostępna w strukturze menu SIRIUS G2.1 i zapewnia jeszcze inny sposób sterowania nie tylko SIRIUS G2.1, ale całą wieżą G2 / 2.1.
 
 
Zintegrowana rodzina urządzeń
 
Oparte na najnowocześniejszych protokołach transferu, wydajniejszym przetwarzaniu i ulepszonej inżynierii izolacji, G2 i G2.1 to nowa koncepcja integracji komponentów. Nasza flagowa seria produktów zapewnia ultraszybką łączność, dzięki technologii Lightning Link. Lightning Link z łatwością obsługuje wszystko: od sygnału audio po cyfrowe taktowanie i sygnały sterujące. Każdy produkt G2 i G2.1 posiada port połączeniowy Lightning Link, dzięki czemu można je łączyć w jeden system.
 
 
Lightning Link
 
Szybkie łącze typu HDMI o przepustowości 18 Gb / s zapewnia ultraszybką dwukierunkową komunikację. To jedyne prawdziwe połączenie wolne od jittera w świecie wysokiej jakości dźwięku. Jako dodatkowy bonus, produkty G2 i G2.1 można łączyć bez obaw, co pozwala im bezproblemowo pracować jako jedno ciągłe cyfrowe źródło, zapewniające zadziwiające wrażenia muzyczne.
 
 
Wejścia audio
 
Lightning Link (do 384 K / 32 bity, DSD512)
USB Audio (do 384 K / 32 bity, DSD512) *
AES / EBU (do 192 K / 24 bity, DSD64 przez DoP)
Koncentryczne (do 192 K / 24 bity, DSD64 przez DoP)
TOSLINK (Do 192 K / 24 bity, DSD64 przez DoP)
 
Wyjścia audio
 
Lightning Link (do 384 K / 32 bity, DSD512)
USB Audio (do 384 K / 32 bity, DSD512) **
AES / EBU (do 192 K / 24 bity, DSD64 przez DoP)
Koncentryczne (do 192 K / 24 bity, DSD64 przez DoP)
TOSLINK (do 192 K / 24 bity, DSD64 przez DoP)
 
Benchmark***
 
THD + N: <-165dB (Resample do PCM 44,1K – 384K)
THD + N: <-155dB (Resample to DSD128 – DSD512)
THD + N: <-150dB (Resample to DSD64)
 
Funkcje przetwarzania
 
Reclocking sygnału i eliminacja jittera ****
PCM i DSD Resampler
8-pasmowy korektor parametryczny
Kompensacja położenia głośników
Precyzyjna cyfrowa regulacja głośności
 
Platforma przetwarzania
 
AURALiC Tesla G1 do ogólnego sterowania sprzętem
AURALiC Proteus G2 do przetwarzania sygnału muzycznego
 
Zasilacz
 
Trójkanałowy wewnętrzny liniowy zasilacz Purer-Power, konstrukcja o niskim poziomie szumów 10uV dla obwodów audio
 
Zegar wewnętrzny
 
Potrójne zegary femto dla wyjść cyfrowych, wyjścia USB i Proteus G2
 
Eliminacja szumów
 
Podwójna izolacja galwaniczna dla wyjść audio cyfrowych i USB
Unity Chassis II z miedzianą osłoną EMI
 
Sieć
 
Gigabit Ethernet (do aktualizacji oprogramowania)
 
Pobór energii
 
50 W max.
 
Wymiary – szer. X gł. X wys
 
34 cm x 32 cm x 9,6 cm
 
Waga
 
9,5 kg
 
Wykończenie produktu
 
Obudowa z anodowanego aluminium w matowej czerni z miedzianą obudową ekranującą EMI.
 
 
W zestawie:
 
AURALiC SIRIUS G2.1 Upsampling Processor
Kabel zasilający
Kabel USB
Kabel Lightning-Link
Instrukcja obsługi
 
* Wejście SIRIUS G2.1 USB Audio nie wymaga sterownika dla systemu Mac OS X i Linux. AURALiC USB Audio Driver jest wysoce zalecany do użytku z systemem Windows. DSD512 nie jest obsługiwany przez Mac OS X.
** DAC USB musi być kompatybilny z systemem Linux. DSD512 może być wyprowadzany tylko w natywnym formacie DSD, ponieważ maksymalna szybkość wyjściowa DoP jest ograniczona do DSD256. Sprawdź zgodność swojego DAC-a.
*** Wszystkie testy są przeprowadzane w trybie filtra „Precyzyjny”.
**** Wszystkie sygnały przychodzące z dowolnego wejścia są najpierw konwertowane na wielobitowy strumień danych o wysokiej częstotliwości w celu usunięcia jittera i dowolnego przetwarzania przez użytkownika. Przetworzone dane zostaną następnie ponownie próbkowane do częstotliwości wyjściowej wybranej przez klienta, a następnie wysłane z SIRIUS G2.1. Ta struktura przetwarzania oznacza, że SIRIUS G2.1 nie ma trybu przekazywania i nie będzie przekazywał treści MQA.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl