ALLNIC-Audio: T-2000 25th

ALLNIC-Audio: T-2000 25th
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: Dostawa 1-3 dni robocze
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 37 999,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
37999.00
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: ALLNIC-Audio
Kod produktu: FEA4-79499

Opis

Allnic Audio T-2000 25th Anniversary

Wzmacniacz T-2000 25th Anniversary jest zbudowany na lampach KT150. Urządzenie pracuje w układzie push-pull z mocą 100W na kanał w trybie pentodowym, lub 50W w trybie triodowym. Przełączanie trybów pentoda/trioda odbywa się "w locie". Cechuje się rewelacyjną klarownością, niesamowitą dynamiką, wyraźnym i potężnym basem oraz niskim poziomem szumów i zniekształceń.

Najważniejsze cechy:

  • 100W mocy na kanał w trybie pentodowym
  • 50W w trybie triodowym
  • Przełączanie trybów pentodowy/triodowy "w locie"
  • 41-stopniowy przełącznik ze srebrnymi stykami do regulacji wzmocnienia
  • Analogowe wskaźniki do monitorowania punktu pracy lamp (biasu)
  • Układ "miękkiego startu" wydłużający żywotność lamp i całego urządzenia
We wzmacniaczu T-2000 25th Anniversary regulacja wzmocnienia odbywa się przy pomocy zdalnie sterowanego 41-krokowego przełącznika ze srebrnymi stykami. Jest to konstrukcja opracowana przez Allnic Audio. Składa się z drabinki rezystorowej ze specjalnie selekcjonowanymi rezystorami.
Allnic przykłada dużo uwagi do zastosowania wysokiej jakości, niskoszumowych i wydajnych obwodów sterujących we wszystkich swoich urządzeniach wzmacniających. T-2000 25th Anniversary jest zbudowany z jedynie dwóch stopni układu wzmacniającego.

Transformatory wyjściowe z pełnym obciążeniem „Full Engagement”. Zazwyczaj transformatory wyjściowe mają uzwojenia wtórne wyposażone w odczepy, aby obsłużyć głośniki o różnej impedancji 4, 8 i 16 omów. Takie transformatory wykorzystują tylko część uzwojenia wtórngo z odczepami, podczas gdy pozostała część uzwojenia jest „bezczynna” - nieobciążona. Takie rozwiązanie ma dwa negatywne skutki. Po pierwsze, transformatory wyjściowe nie pracują z maksymalną wydajnością, ale z mniejszą mocą wyjściową w stosunku do ich potencjału. Po drugie, „bezczynne” części uzwojenia nie są w rzeczywistości „bezczynne” indukując własny „sygnał”, zniekształcając wzmocniony sygnał docierający do głośnika. W transformatorach Allnic „Full Engagement” rozwiązano te problemy dzięki 4 niezależnym uzwojeniom wtórnym, które są zawsze w pełni podłączone, nigdy „bezczynne”. Oznacza to, że wszystkie uzwojenia wtórne są zawsze podłączone do głośników, niezależnie od tego, jakiej pozycji przełącznika wyjściowego używasz (4 Ω lub 8 Ω lub 16 Ω, w zależności od wybranej konfiguracji fabrycznej). Powoduje to, że nie dochodzi do utraty sprawności wyjściowej transformatora, ani wprowadzenia do sygnału wyjściowego zniekształceń spowodowanych niepożądanymi oscylacjami uzwojeń wtórnych.

Duże transformatory wyjściowe z rdzeniem ze stopu niklu i żelaza. Allnic zwykle stosuje bardzo przewymiarowane transformatory wyjściowe (114mm) z rdzeniem ze stopu niklu i żelaza. Zapewnia to wyższą indukcyjność przy mniejszej liczbie uzwojeń niż mogą zapewnić inne konstrukcje i daje ogromne korzyści w postaci niezwykle szerokiego zakresu częstotliwości wyjściowych.

Specyfkacja techniczna:

Moc wyjściowa 100W (8Ω obciążenia przy 1kHz)
Zakłócenia 0.17%przy 1kHz przy 10W
Pasmo przenoszenia 20Hz-20kHz flat
Stosunek S/N -80dB (CCIR, 1kHz)
Współczynnik tłumienia 8 przy 8Ω obciążenia przy 1kHz
Wzmocnienia napięciowe +26dB
Impedancja wejściowa 100kΩ (single ended, niezbalansowane)
Czułość wejściowa 1.3V
Bezpieczniki 0.5A, 250V, 20mm zwłoczne (KT150's); 5A, 250V, 20mm zwłoczne
Lampy KT150 x 4 (trioda mocy), E282F x 4 (drugi stopień); 6AK6 x2 (stopień wejściowy)
Wymiary 430mm x 430mm x 240mm
Waga 40kg
Gwarancja 24 miesiące

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl